Lapos csavarhúzó Narex 8000 Profi E egy profesionális szerszám, amelyet igényes szakemberek és házi barkácsolók számára terveztek, akik megbízhatóságot és precizitást igényelnek a mindennapi munkában. A 8,0 mm-es pengeszélességnek és a 285 mm-es teljes hossznak (szár hossza 175 mm) köszönhetően ideális közepes és nagyobb méretű egyenes hornyú csavarok meghúzásához és lazításához.
A csavarhúzó a Narex márka szigorú szabványai szerint készült, amely az elismert európai kéziszerszám-márkák egyike. A masszív lapos hegy kiváló minőségű szerszámacélból készül, precízen megmunkált élekkel, ami tökéletes illeszkedést biztosít a csavar hornyába, és minimalizálja a kicsúszás kockázatát. Az ergonomikus, kétkomponensű Profi E fogantyú jellegzetes formájával kényelmes és határozott fogást biztosít, csökkenti a kézfáradást hosszan tartó használat esetén, és egyben lehetővé teszi a nagy nyomaték átvitelét.
A csavarhúzó fő előnyei:
- Tartós fogantyú csúszásgátló kialakítással a biztos fogásért
- Edzett és krómozott penge, ellenálló a korrózióval és a mechanikai sérülésekkel szemben
- Precízen megmunkált hegy, amely megakadályozza a horonyból való kicsúszást
- Robusztus kialakítás, alkalmas professzionális felhasználásra
- Pengeszélesség 8,0 mm, szárhossz 175 mm
A Narex 8000 Profi E csavarhúzó megbízható segítőtárs szerelési munkáknál, elektromos elosztók telepítésénél, asztalos munkáknál és mindennapi háztartási karbantartásnál. Kiváló választás mindazok számára, akik hosszú élettartamú, minőségi szerszámot keresnek ésszerű áron.




