Csavarhúzó Narex MicroLine Profi T4x50 egy precíziós eszköz, amely a T4 méretű Torx csavarokhoz készült. Kompakt kialakításának és professzionális kivitelezésének köszönhetően ideális finom szerelési munkákhoz, elektrotechnikához, elektronikai javításokhoz és egyéb, pontosságot és megbízhatóságot igénylő alkalmazásokhoz.
A csavarhúzó a neves cseh gyártó, a Narex terméke, amely a magas minőségű szerszámok garanciája. A MicroLine Profi sorozat kifejezetten szakemberek és igényes barkácsolók számára készült. Az ergonomikus, szintetikus anyagból készült markolat biztos fogást és kényelmes használatot garantál még hosszabb munkavégzés esetén is. A karcsú és precíz acél pengét Cr-V acélból (króm-vanádium) készítik, amely kivételes kopásállóságot és hosszú élettartamot biztosít a szerszámnak.
Ennek a csavarhúzónak a fő előnyei:
- Torx T4 profil a csavar pontos illeszkedéséhez
- 50 mm pengéhossz és 140 mm teljes hossz a kényelmes kezelhetőségért
- Minőségi Cr-V acél penge magas keménységgel és kopásállósággal
- Ergonómikus markolat csúszásgátló felülettel a megbízható fogásért
- Precíz hegykiképzés, amely megakadályozza a csavarok sérülését
A Narex MicroLine Profi T4x50 csavarhúzó megbízható segítőtárs minden olyan helyzetben, ahol maximális pontosság szükséges – a mobiltelefonok és laptopok javításától a finommechanikán és órásmunkákon át. A szerszámba történő befektetés hosszú élettartamban és problémamentes teljesítményben térül meg a mindennapi használat során.




